Deputatul Iulian Bulai a publicat pe Facebook SMS-ul lui Dragnea prin care sunt convocati parlamentarii la sedinta de duminica. Reactia politicianului: Eu nu sustin graba de maine. Graba are un nume: spaima de condamnari – hotnews.ro
Deputat USR, despre PSD: E ultimul mesaj pe care vrei să îl vezi vineri noapte – dcnews.ro
Deputatul Bulai a făcut public sms-ul lui Dragnea! „Graba are un nume: spaima unei condamnări!” – vestea.net